Силовики проводять обшук в офісі олігарха Новинського - ЗМІ

Співробітники Міністерства внутрішніх справ проводять обшук у київському офісі «Смарт-холдингу», що належить Вадиму Новинському
Depo.Гроші
13 лютого 2015 12:55
ФОТО: depo.ua
Силовики проводять обшук в офісі олігарха Новинського - ЗМІ
Силовики проводять обшук в офісі олігарха Новинського - ЗМІ

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на джерело в правоохоронних органах, передає depo.ua


Причини обшуку воно не уточнило. З представниками прес-служби поки зв'язатися не вдалося.

За інформацією «Украинских новостей», правоохоронні органи почали обшук в офісі компанії «Смарт-холдинг» у Києві. За словами представників компанії, озброєні люди, що представилися правоохоронними органами, проникли в будівлю і заблокували роботу офісу о 11:15.

Після цього в офіс прибули депутати Верховної Ради від фракції «Опозиційний блок», в тому числі Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Вадим Рабинович. Під час спроби провести обшук в будівлі був присутній і власник «Смарт-холдингу» Вадим Новинський.
Пізніше Вілкул виступив у Верховній Раді, заявивши, що до Новинського прийшли більше 50 людей в камуфляжі і з автоматами. Співробітників офісу і самого Новинського нібито закрили в будівлі, відрізавши їм також телефонний зв'язок.

«Смарт-холдинг» об'єднує ряд підприємств гірничо-металургійного комплексу, суднобудування, машинобудування, аграрного сектора, добувної промисловості, нерухомості, фінансів і страхування.

ДОВІДКА: у Рейтингу 100 найбагатших українців (листопад 2012) Вадим Новинський посів третє місце з $3,3 млрд. Він є співвласником компанії «Метінвест», основну частку в якій має найбагатша людина України - Рінат Ахметов, а також володіє компанією «Смарт-холдинг», яка контролює низку підприємств гірничо-металургійного комплексу, суднобудування, аграрного сектора та добувної промисловості.

Новинський пройшов у парламент 7-го скликання по мажоритарці від Севастополя.