Швейцарія виділяє €25 млн на українські реформи

Швейцарія підтримує якісні зміни, які відбуваються в Україні, і виділяє 25 млн євро на підтримку реформ
 

Про це заявив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Швейцарія підтримує Україну, народ Швейцарії підтримує народ України , і це важливо. І для цього ми виділяємо з нашого державного бюджету 25 мільйонів євро, тобто достатньо вагому суму. Швейцарія підтримує багато реформ, які здійснюються в Україні", - сказав Тауш під час презентації Міністерством юстиції України та Державним агентством з питань електронного урядування України нової електронної послуги з реєстрації ТОВ, що діє на підставі модельного статуту.

За його словами, у тому числі йдеться про підтримку реформи державного урядування та якісних змін у сфері надання послуг, а також децентралізацію.

"Дуже важливо, що ми підтримуємо ось цей напрямок, який є надзвичайно важливим у реформі держаного уряджування України", - додав директор Швейцарського бюро співробітництва.

На його переконання, останнім часом Україні вдалося зробити чимало. "Ми приємно вражені тими досягненнями, які побачили протягом останніх 4 років у провадження нашої програми. Хочу зазначити, що складається враження, ніби України рухається значно швидше, ніж Швейцарія у цій сфері", - сказав він.

Позитивні зрушення Тауш бачить у технічному плані, а також у розширені кількості електронних послуг та сервісів, які стали доступними для громадян та представників бізнесу. Водночас він звернув увагу на проблему, із якою досі доводиться зіштовхуватися, - це корупція, яка ускладнює багато процесів.

"Але я переконаний, що реформи у секторі юстиції — це найважливіше, що зацементує всі інші реформи в інших напрямках та секторах", - додав директор Швейцарського бюро.

Нагадаємо, у Швейцарії заблоковані 72 мільйони франків колишнього соратника Віктора Януковича, екс-депутата від "Партії регіонів" Юрія Іванющенка, ці кошти можуть конфіскувати.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна