Швейцарія спростить видачу активів Януковича і Ко

До кінця року у Швейцарії очікують ухвалення закону, що прискорить повернення коштів, незаконно виведених до неї колишніми лідерами різних країн
Depo.Гроші
25 серпня 2015 20:04
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив високопоставлений швейцарський чиновник, передає depo.ua з посиланням на Reuters.

Влада Швейцарії наразі співпрацює з низкою країн, такими як Гаїті, Єгипет, Туніс і Україна, задля повернення злочинних активів, заморожених на швейцарських рахунках після зміни влади у цих країнах, заявив голова департаменту міжнародного права в МЗС Швейцарії Валентин Цельвегер.

Зокрема, зараз відбувається робота над поверненням $40 млн до Тунісу, що складають частину активів, виведених із країни під час правління колишнього лідера Зін аль-Абідіна бен Алі.

Обидві палати швейцарського парламенту ще мають узгодити законопроект, зокрема, щодо питання позовної давності, наголосив Цельвегер.

"Думаю, що ми погодимо питання позовної давності до кінця року, - сказав він. - Це буде найбільш ґрунтовний закон у світі... Це потрібно зробити".

Усього за 25 років Швейцарія повернула $1,8 млрд незаконно виведених коштів, що зберігалися на рахунках керівників диктаторських режимів.

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua.

Мітки: янукович