Швейцарія пообіцяла подвоїти інвестиції в Україну

Уряд Швейцарії подвоїть обсяги фінансування проектів в Україні до 100 млн доларів США
Depo.Гроші
16 червня 2015 14:40
ФОТО: depo.ua

Ці кошти надійдуть упродовж чотирьох років, повідомив посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Швейцарія подвоїть інвестування в Україні до 100 млн доларів США, які надійдуть упродовж чотирьох років. Буде чотири основних напрямки нашої співпраці - енергоефективність, охорона здоров'я, децентралізація та економічна конкурентоспроможність", - повідомив посол.

Як уточнила на запитання Укрінформу заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Петра Відмер, прямим бенефіціаром швейцарської допомоги стануть прості українці.

"Це робитиметься на кількох рівнях - в першу чергу підтримуватимуться ініціативи, які з'явились на рівні громад, потім - на рівні міських та регіональних формувань. Ми намагатимемося охопити своїми проектами всю Україну. Також надаватимемо допомогу регіонам, щоб вони ділилися один з одним набутим досвідом", - повідомила Відмер.

Вона зазначила, що швейцарська сторона також має проекти щодо встановлення миру на окремих територіях України, але їх реалізація буде локалізована в регіонах, які цього потребують найбільше.