Швейцарія почала допомагати Україні в поверненні грошей "сім'ї" Януковича

Влада Швейцарії задовольнила запит про надання правової допомоги Україні щодо заблокованих фінансових коштів, пов'язаних з "сім'єю" колишнього президента України Віктора Януковича
Depo.Гроші
17 квітня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

"Федеральне відомство юстиції задовольнило прохання, що надійшло від канцелярії генерального прокурора України, про надання правової допомоги у справі заморожування активів, що належать високопоставленим представникам з оточення колишнього президента України Віктора Януковича, і видала ордер на вилучення банківських записів", - сказав представник відомства Фолко Галлі.

Він додав, що не має жодної інформації про обсяг активів, які були заморожені.

Це перший випадок, коли представники швейцарської юстиції винесли позитивне рішення за юридичним запитом у "справі Януковича".

Нагадаємо, що Швейцарія була однією з перших країн, що заморозили активи колишнього президента України, а також 30 інших осіб з його оточення. Окрема справа проти Януковича і людей з його оточення ведеться в Женеві.

Як повідомляв depo.ua, у березні Європейський Союз продовжив санкції проти екс-президента України Віктора Януковича та представників його оточення.