ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Швейцарський суд відмовився розболокувати рахунки Юри Єнакієвського, — ЗМІ

Суд Швейцарії залишив рахунки  соратника екс-президента Віктора Януковича, екс-регіонала Юрія Іванющенка під арештом до завершення розслідування кримінальних справ проти нього в Україні

Depo.Гроші
12 вересня 2018 21:44
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в матеріалі DW, передає Depo.ua.

"Бізнес-центр у Цюріху хоч і приносив прибутки від оренди, однак ні Іванющенко, ні його партнер через санкції дивіденди отримувати не могли", — йдеться у матеріалі.

Щоби вийти з цієї ситуації Іванющенко продав свою половину нерухомості неназваному бізнес-партнеру за 50 тисяч євро.

Після цього швейцарським контролюючим органам було направлено клопотання про зняття арешту з бізнес-центру. Проте вони відмовили й визнали недійсною угоду про продаж 50% центру Іванющенком.

Як з'ясувало видання, Іванющенко за допомогою адвокатів намагався через суди зняти арешт зі своїх рахунків та нерухомості, а також з активів, записаних на дружину Ірину. Адвокати останньої наголошували, що Іванющенки вже давно розлучені.

Екс-соратник Януковича дійшов до Федерального суду (найвища судова інстанція Швейцарії — ред.), однак Федеральний суд, як і попередні інстанції, відмовився розморозити нерухомість та рахунки, доки в Україні не завершиться розслідування кримінальних справ проти Іванющенка або не буде винесено судовий вирок.

Нагадаємо, що у Швейцарії заарештовано 72 мільйони швейцарських франків (74,17 мільйони доларів США — ред.) Іванющенка, а також його нерухомість.

Зокрема 30 травня 2012 року соратник Януковича придбав разом з іншою невстановленою особою (по 50% кожний) бізнес-центр у кантоні Цюріх за 22 мільйони швейцарських франків. Після втечі Януковича цей центр заморозили на виконання вимог санкцій, запроваджених владою Швейцарії.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.