Шульц закликав Росію повернутися до "газових переговорів"

Голова Європарламенту Мартін Шульц закликав Росію повернутися за стіл переговорів щодо постачання газу
Depo.Гроші
3 липня 2015 11:26
ФОТО: depo.ua

Про це Шульц заявив під час свого виступу під час засідання Верховної Ради, передає depo.ua.

"Нещодавно провалилися тристоронні переговори щодо постачання газу. Ми закликаємо Росію повернутися за стіл  переговорів. Ми хочемо продовжити працювати над пошуком рішення, щоб забезпечити безперебійне постачання газу до Європи та в Україну". 

Нагадаємо, у зв'язку з тим, що 30 червня 2015 р. завершився термін дії додаткової угоди між НАК "Нафтогаз України" та ВАТ "Газпром", а умови подальшого постачання російського газу в Україну не були узгоджені під час тристоронніх переговорів в Відні, "Нафтогаз" заявив про припинення закупівлі газу в російської компанії з 1 липня. 

У свою чергу у "Газпромі" заявили, що не вноситимуть жодних змін щодо ціноутворення для поставок газу в Україну до кінця 2019 року

"Всі умови поставки газу в Україну в липні визначені чинним контрактом від 2009 року і діючими до нього доповненнями, і не вимагають ніяких додаткових узгоджень з ким би то не було. Ціна на газ для України визначається на підставі формули, встановленої в контракті. "Газпром" не вносив і не вноситиме жодних змін в механізм ціноутворення для поставок газу в Україну до кінця 2019 року", - заявив голова правління російської компанії Олексій Міллер. 

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.