Шлях через три моря: Україна спроектувала транспортний коридор із Балтії до Каспію

Україна пропонує створити великий транспортний коридор "Балтійське море – Чорне море – Каспійське море"
Depo.Гроші
1 липня 2016 14:05
ФОТО: depo.ua

Про це заявив віце-прем'єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко під час 11 засідання Спільної міжурядової азербайджансько-української комісії з питань економічної співпраці у Баку, передає depo.ua з посиланням на урядовий портал.

"Україна передала азербайджанській стороні проект угоди про створення міжнародного транспортного коридору "Балтійське море – Чорне море – Каспійське море", – сказав він.

"Це великий транспортний коридор, який синхронізує декілька маршрутів, матиме велике значення у зміцненні торговельно-економічних зв'язків. Також передбачається створення єдиного органу управління в рамках коридору для формування комплексної стратегії розвитку вантажних перевезень у регіоні", – уточнив Зубко.

Він додав, що між Україною та Азербайджаном продовжується транспортна співпраця маршрутом "Шовковий шлях". А результати тестового рейсу контейнерного потягу за маршрутом Україна – Грузія – Азербайджан – Казахстан – Китай довели технічні і технологічні можливості таких перевезень. Азербайджан навіть знизив тарифи на транзит.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші