Що робити, якщо терміново потрібні гроші

У багатьох людей хоча б раз у житті виникає ситуація, що потребує додаткових коштів

Гроші в борг доводиться брати, коли необхідно сплатити за лікування, за навчання, якщо дитина не поступила на
бюджетну форму. Кошти позичають на придбання побутової техніки, автомобіля, житла та навіть на омріяний
відпочинок у країні чи за кордоном.

Варіанти отримання коштів

Друзі неохоче дають гроші, адже бояться, що приятель, неспроможний повернути борг, стане ворогом. Партнери по бізнесу намагатимуться отримати значний дохід, позичаючи гроші. Не дуже радіють проханню допомогти грошима співробітники та колеги, а у родичів не завжди є зайва копійка.

Надають гроші у кредит:

  • банки;
  • мікрофінансові компанії;
  • ломбарди.

Аби отримати гроші в офіційній установі, позичальник має надати довідки про доходи, про місце роботи,  про власне майно. Найчастіше банки відмовляють у кредиті тим, хто має найбільшу потребу у коштах – студентам, одиноким матерям, працівникам, що не оформлені офіційно. Якщо установа приймає рішення видати гроші  на кредитну карту, позичальнику доводиться повертати не тільки позичені кошти, а й відсоток та додаткові суми.

Коли людина збирається купувати машину чи квартиру, розпочинати власну справу все ж таки краще звертатися до банку, бо установа має можливість виділяти великі суми.

У ломбарді не вивчатимуть кредитну історію, без поручителя під заставу цінних речей клієнт отримує готівку відразу ж. Проте паспорт та код позичальнику також доведеться надавати. У разу не повернення грошей ломбард залишає заставлене майно у себе та нараховуватиме відсотки за його зберігання.

Якщо звернутися у мікрофінансову компанію для отримання споживчого кредиту у сумі 600 – 10 000 гривень, не потрібно збирати безліч довідок. За гроші, що оформлюють за чверть години після звернення, можна придбати недорогий смартфон, купити взуття, сплатити за місяць навчання в університеті. Приваблює умовами отримання позики компанія ШвидкоГроші, відділення якої працюють майже у всіх обласних містах України – понад 200 відділень.

Особливості видачі споживчого кредиту

Навіть коли кошти потрібні негайно, необов’язково їхати до офісу мікрофінансової компанії, можна залишити заявку на сайті, обравши послугу онлайн-кредитування. Коли людина звертається вперше для отримання
кредиту, після заповнення анкети, що робиться за телефоном після дзвінка менеджера, який надходить протягом 5 хвилин, за коштами запрошують у відділення. Позичальник має надати лише український паспорт та ідентифікаційний код.

Постійним клієнтам споживчий кредит перераховується на банківську карту. Також є можливість отримати гроші готівкою у відділенні. При своєчасному поверненні грошей можна оформити нову заявку й отримати кошти у збільшеному розмірі. 

Умови для отримання споживчого кредиту
 

Мікрофінансові компанії видають гроші студентам, учням коледжів, яким виповнилося 18 років, та людям віком до 60 років – громадянам України, що мають постійний дохід, необов’язково офіційний. Для отримання споживчого кредиту, позичальнику:

1. Не потрібно збирати довідки.

2. Не треба шукати поручителя.

3. Нема потреби здавати цінну річ під заставу.

Ставка за користування коштами ШвидкоГроші залежить від суми. Додаткової комісії, сплати страхових внесків компанією не передбачено.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme