Ще два заводи виступили проти звільнень від "Укрзалізниці"

Працівники Коростенського заводу залізобетонних шпал та Гніванського заводу спецзалізобетону виступили з протестом проти тиску з боку ПАТ "Укрзалізниця"
Depo.Гроші
2 травня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua

Трудовий колектив Коростенського заводу написав офіційну телеграму до керівництва країни щодо неправомірного, на їхню думку, звільнення в.о. голови правління Василя Куницького, підписаного в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгеном Кравцовим, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Просимо втручання і вимагаємо негайного припинення свавілля і тиску на підприємство", - говориться в телеграмі.

Телеграма адресована президенту Петру Порошенко, голові Верховної Ради Андрію Парубію, прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру інфраструктури Володимиру Омеляну та іншим посадовим особам.

У телеграмі зазначено, що в разі невжиття заходів щодо припинення неправомірних дій ПАТ "Укрзалізниця" колектив заводу буде змушений вдатися до радикальних дій.

Ще два заводи виступили проти звільнень від "Укрзалізниці" - фото 1

Також подібне звернення зробив трудовий колектив Гніванського заводу спецзалізобетону.

Раніше керівництву країни було направлено звернення від колективу Запорізького електровозоремонтного заводу з проханням не допустити зміни керівництва підприємства і припинити тиск з боку Департаменту управління персоналом та соціальної політики ПАТ "Укрзалізниця".

Нагадаємо, ПАТ "Укрзалізниця" оголосила відкриті конкурси на посади керівників чотирьох підшефних заводів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.