Ще два українські банки визнані неплатоспроможними

Національний банк України ухвалив рішення віднести до категорії неплатоспроможних та ввести тимчасову адміністрацію в ПАТ «Астра банк» та ПАТ «Банк «Київська Русь»
Depo.Гроші
20 березня 2015 11:57
ФОТО: depo.ua
Ще два українські банки визнані неплатоспроможними
Ще два українські банки визнані неплатоспроможними

Про це повідомляє прес-служба регулятора, передает depo.ua.

«19 березня 2015 р. ПАТ «Банк «Київська Русь» віднесено Національним банком України до категорії неплатоспроможних. Таке рішення прийняте у зв'язку з нездатністю учасників/акціонерів забезпечити капіталізацію згідно з результатами діагностичного обстеження банку, проведеного в 2014 р. керуючись п. 3 ч. 3 ст. 1 Закону України «Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків», - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що банк «Київська Русь» не забезпечив у встановлені терміни виконання Плану капіталізації щодо збільшення капіталу банку власниками, всупереч вимогам ст. 58 Закону України «Про банки і банківську діяльність», не вжито своєчасних заходів для запобігання настання неплатоспроможності банку.

Тому, враховуючи вимоги ст. 76 Закону України «Про банки і банківську діяльність», НБУ прийняв рішення про віднесення банку до категорії неплатоспроможних.
Крім того, до категорії неплатоспроможних віднесено «Астра банк».

«19 березня 2015 р. ПАТ «Астра банк» віднесено Національним банком України до категорії неплатоспроможних. Банк входить до складу банківської групи «Дельта», відповідальною особою якої є АТ «Дельта Банк», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 3 березня Національний банк України відніс АТ «Дельта Банк», ПАТ «Кредитпромбанк» та ПАТ «Омега банк» до категорії неплатоспроможних.