Шахти, захоплені бойовиками, отримали обладнання за рахунок України

Підконтрольні терористам шахти купили газоаналізаторів у Конотопі за вісім мільйонів гривень з бюджету України
Depo.Гроші
9 січня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua
Шахти, захоплені бойовиками, отримали обладнання за рахунок України
Шахти, захоплені бойовиками, отримали обладнання за рахунок України

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Згідно з повідомленням, держпідприємство «Донецька вугільна енергетична компанія» 23 грудня за результатами тендеру уклало низку угод з ТОВ «НВП «Червоний металіст» на поставку приладів контролю загазованості на 8,13 млн грн.

За рахунок державного бюджету України придбано сигналізатори метану для шахт Скочинського, Південнодонбаська №3 імені М.С. Сургая, Калініна, Абакумова, Челюскінців, Трудовська, розташованих в окупованому терористами Донецьку.

Комплект сигналізаторів метану, поєднаних з головним світильником, придбано за 3,13 млн грн.

Видання нагадує, що ДВЕК серед усіх окупованих шахтоуправлінь Донбасу в 2014 році була другою за величиною отриманих дотацій з держбюджету України - 867,9 млн грн. Керівників шахт Скочинського та Калініна викрадали бойовики «ДНР».

«Червоний металіст» з Конотопа Сумської області належить Олександру Котлярову. Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ «НВП «Углеавтоматика» Євгена Тукмана. Ця фірма також зареєстрована в Конотопі, раніше її основним власником був вищезгаданий Котляров.

Як повідомляв depo.ua, держпідприємство «Дарницький вагоноремонтний завод» 18-23 грудня уклало угоди з ДП «Донецька залізниця», яке контролюють терористи, з надання послуг на 85,80 млн грн.