Шахти Донеччини нарощують видобуток вугілля

У жовтні шахти Донецької області на 17% збільшили видобуток вугілля порівняно з вереснем поточного року
Depo.Гроші
4 листопада 2014 20:14
ФОТО: depo.ua
Шахти Донеччини нарощують видобуток вугілля
Шахти Донеччини нарощують видобуток вугілля

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Донецької облдержадміністрації, передає ДеПо.

У жовтні шахтами області видобуто 1134 тис. тонн вугілля, що на 64% менше ніж у відповідний період 2013 року, але на 161 тис. тонн або на 17% більше, ніж за вересень поточного року.

Разом із тим, через складну ситуацію в області не працює низка вугільних підприємств.

При цьому на державних шахтах за попередній місяць видобуто 522 тис. тонн вугілля, що на 165 тис. тонн (на 46%) більше, ніж у вересні.

Через військові дії на території так званої «ДНР» не працюють шахти державних підприємств «Артемвугілля», «Орджонікідзевугілля» та підприємства недержавної форми власності ТОВ «ДТЕК «Шахта «Комсомолець Донбасу», ПАТ «ОП «Шахта «Жданівська».

Не виконувались роботи з видобутку вугілля також на чотирьох шахтах донецького держпідприємства «ДВЕК» (окрім шахт «Південнодонбаська № 3», ім. О. О. Скочинського та ім. Челюскінців), 5 шахтах ДП «Макіїввугілля» (крім шахт «Холодна балка», ім. С. М. Кірова і «Північна»), 2 шахтах ДП «Дзержинськвугілля» (крім шахт ім. Ф. Е. Дзержинського, «Північна»), 2 шахтах ДП «Торезантрацит» (крім шахти ім. Л. І. Лутугіна), шахті «Іловайська» ДП «Шахтарськантрацит», шахті № 22 «Комунарська» ПАТ «Шахтоуправління «Донбас».

НагадаємоУкраїна планує купувати вугілля на підконтрольних проросійським бойовикам шахтах Донецької і Луганської області, вже ведуться відповідні переговори.