"Гауляйтер" Севастополя хоче віддати другу Путіна землю

"Губернатор" окупованого Севастополя Сергій Меняйло направив лист віце-прем'єру Росії Ользі Голодець з пропозицією без оголошення конкурсу виділити землі в місті компанії Аркадія Ротенберга "Стройгазмонтаж" (СГМ) під будівництво парку розваг
Depo.Гроші
30 березня 2016 08:27
ФОТО: depo.ua

За словами Меняйла, у цієї компанії "найперспективніший проект" з усіх пропозицій, що надійшли. При цьому він не уточнив, які саме компанії також брали участь в конкурсі, передає depo.ua з посиланням на "Комерсант".

Голодець перенаправила лист віце-прем'єру Дмитру Козаку, який курирує Севастополь і Крим, главі Ростуризму Олегу Сафонову, а також департаменту культури уряду Росії. Джерело в уряді назвало лист "беззмістовними", оскільки в ньому ніяк не пояснили терміни і механізми реалізації проекту, а також джерела фінансування.

У самій компанії заявили, що поки передчасно говорити про участь СГМ в будівництво парку розваг.

"На даний момент не визначені параметри і статус даного проекту, говорити про участь в ньому компанії СГМ передчасно. При цьому у компанії СГМ є всі необхідні компетенції в будівельній галузі", - сказали в компанії.

Компанія "Стройгазмонтаж" Аркадія Ротенберга є також генпідрядником будівництва моста на півострів Крим, генпідряд вона отримала 30 січня 2015 року. Орієнтовна вартість проекту оцінюється в 228,3 мільярда рублів, однак сума ще може бути скоригована. Міст має бути зданий в експлуатацію до 18 грудня 2018 року.

Раніше в травні 2015 року Меняйло вже передавав без конкурсу землю: понад 260 гектарів землі з озером біля гори Гасфорта дісталися байк-клубу "Нічні вовки" з мінімальною орендною платою - 0,1% від вартості в 1,4 млрд рублів за десять років. Губернатор Севастополя тоді заявив, що земля була виділена "Нічним вовкам" без конкурсу, тому що вони "мають особливі заслуги перед містом".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.