Сестра Олеся Довгого має сім гектарів елітної землі під Києвом

На сестру народного депутата Олеся Довгого – Оксану Гуляєву – записані численні земельні ділянки у Київській області
Depo.Гроші
8 жовтня 2015 09:10
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать витяги з Реєстру майнових прав, передає depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Найбільше землі Гуляєва має в елітному селищі Козин. Тут їй та її фірмі належить майже 7 гектарів під базою відпочинку по вул.Заповідній.

Особисто на сестру Довгого тут оформлено 0,45 га. На фірму Гуляєвої ТОВ "Котеджне містечко "Дубовий рай" записано 4,10 га по договору купівлі-продажу від 27.08.2014 р. Ще три ділянки загальною площею 0,46 га внесено до статутного капіталу фірми одразу після її створення у 2013 році.

Також щонайменше 1,79 га землі "Дубовий рай" орендує в Козинської селищної ради до 2063 року.

На Заповідній вулиці "Котеджне містечко "Дубовий рай" має базу відпочинку "Дубки" площею 212 кв.м., що включає п'ять будинків відпочинку і господарські споруди.

Сестра Олеся Довгого має сім гектарів елітної землі під Києвом - фото 1

На цих гектарах мають бути пять будиночків бази відпочинку, які значаться у держреєстрі

Крім того, Оксана Гуляєва володіє 0,32 га в Старих Безрадичах і 0,75 га на території Москаленківської сільради Богуславського району на Київщині, а також квартирою в Києві на Подолі на вул. Кожумяцькій,18 площею 234 кв.м. (житлова площа - 136 кв.м.).

Сестра Олеся Довгого має сім гектарів елітної землі під Києвом - фото 2

Сестра Олеся Довгого має сім гектарів елітної землі під Києвом - фото 3

Оксана Гуляєва є директором Благодійного фонду Олеся Довгого та Катерини Горіної.

Чоловік сестри Довгого - Кирило Гуляєв - є кандидатом технічних наук і відомий як співробітник Національної академії наук України, у 2009 р. був помічником народного депутата.

Нагадаємо, що сам Олесь Довгий задекларував тільки одну квартиру площею 46 кв.м., автомобілі Porsche Maсan S (2014 р.в., коштує $100 тис) і Honda CR-V Executive (2008 р.) і не заявив у декларації жодної земельної ділянки. Його офіційний дохід у 2014 році склав 74 тис грн., а у дружини менше 14 тис грн.

З моменту відставки з посади секретаря Київради і до обрання нардепом у жовтні 2014 року Олесь Довгий був офіційно безробітним.

Більше новин читайте у розділі Гроші.depo.ua