Яценюк обіцяє доплатити родинам Небесної Сотні

У середу Кабінет Міністрів України приймає постанову про повторну виплату одноразової допомоги родинам Небесної Сотні, а також важко пораненим під час Революції Гідності
Depo.Гроші
18 лютого 2015 14:33
ФОТО: depo.ua
Яценюк обіцяє доплатити родинам Небесної Сотні
Яценюк обіцяє доплатити родинам Небесної Сотні

Про це повідомив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи сьогодні засідання уряду, передає depo.ua, посилаючись на «Укрінформ».

«Приймаємо рішення про повторну виплату родинам загиблих Небесної Сотні та тим, хто отримав важкі поранення. Це той мінімум, який ми можемо зробити і виконати наш борг перед сім'ями загиблих», - заявив він.

Як зазначив міністр соціальної політики Павло Розенко, цього року одноразова допомога складатиме 121 тис. грн для родин загиблих Небесної Сотні і 60 тис. грн для тяжко поранених на Майдані.

Як повідомляється, на сьогодні не виплачено одноразову допомогу тільки трьом родинам загиблих, однак кошти для них зарезервовані. Що стосується допомоги тяжкопораненим, то допомогу отримали вже 46 таких осіб із загального списку 77 осіб.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко започаткував в Україні День Героїв Небесної Сотні, який буде щорічно відзначатися 20 лютого.

У липні 2014 року Порошенко підписав закон про заснування ордена Героїв Небесної Сотні.