Половина селян не хоче платити податки (ІНФОГРАФІКА)

Українці, які ведуть особисте селянське господарство, розділилися у ставленні до ідеї платити податки на розвиток села - половина з них не хочуть цього робити. Водночас більшість мешканців України виступають за широку державну підтримку сільських виробників

Такі результати Всеукраїнського опитування громадської думки  "Проблеми розвитку українського села", яке провели видання "Ділова столиця" у партнерстві соціологічною компанією"SOCIOSTREAM AG", передає depo.ua.

Ті респонденти, хто готовий платити такі податки, в основному вважають, що розвиток села призведе до більшого попиту на сільхозпродукцію, а ті, хто не готовий - не вірять, що зібрані фіскальними органами гроші будуть використані справедливо.

Половина селя не хоче платити податки (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

Водночас 76,5 % українців вважають, що держава має надавати фінансову підтримку і пільги українському селу.

Половина селя не хоче платити податки (ІНФОГРАФІКА) - фото 2

Збір інформації 25 - 30 травня проводився методом стандартизованого особистого інтерв'ю у помешканнях респондентів в усіх регіонах України, окрім АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей. Результати опитування репрезентативні для громадян України у віці18 років старше. Всього опитано 2200 осіб. Похибка дослідження не перевищує 3%. На питання про село - відповідали лише мешканці сільської місцевості.