Половина селян не хоче платити податки (ІНФОГРАФІКА)

Українці, які ведуть особисте селянське господарство, розділилися у ставленні до ідеї платити податки на розвиток села - половина з них не хочуть цього робити. Водночас більшість мешканців України виступають за широку державну підтримку сільських виробників
Depo.Гроші
3 червня 2015 11:57
ФОТО: depo.ua

Такі результати Всеукраїнського опитування громадської думки  "Проблеми розвитку українського села", яке провели видання "Ділова столиця" у партнерстві соціологічною компанією"SOCIOSTREAM AG", передає depo.ua.

Ті респонденти, хто готовий платити такі податки, в основному вважають, що розвиток села призведе до більшого попиту на сільхозпродукцію, а ті, хто не готовий - не вірять, що зібрані фіскальними органами гроші будуть використані справедливо.

Половина селя не хоче платити податки (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

Водночас 76,5 % українців вважають, що держава має надавати фінансову підтримку і пільги українському селу.

Половина селя не хоче платити податки (ІНФОГРАФІКА) - фото 2

Збір інформації 25 - 30 травня проводився методом стандартизованого особистого інтерв'ю у помешканнях респондентів в усіх регіонах України, окрім АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей. Результати опитування репрезентативні для громадян України у віці18 років старше. Всього опитано 2200 осіб. Похибка дослідження не перевищує 3%. На питання про село - відповідали лише мешканці сільської місцевості.