Сайт та системи Генпрокуратури «запрограмують» за 6 млн гривень

Генеральна прокуратура України уклала угоди на надання послуг з програмного забезпечення загальною вартістю 5, 92 млн грн
Depo.Гроші
22 грудня 2014 13:56
ФОТО: depo.ua
Сайт та системи Генпрокуратури «запрограмують» за 6 млн гривень
Сайт та системи Генпрокуратури «запрограмують» за 6 млн гривень

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», передає видання «Наші гроші».

Підрядників вибрали за переговорною процедурою закупівлі з посиланням на їхні авторські права.

Так, 2,90 млн грн коштуватиме супровід та функціональне розширення автоматизованої системи «Кадри» Генпрокуратури. Виконуватиме роботи ТОВ «МККУ-Мережі». Власниками компанії є Віктор Волохов і Георгій Руденко. Раніше до складу засновників також входили Юрій Бєлов і Микола Рябчун.

Ще 2,10 млн грн піде на підтримку і розширення веб-порталу Генпрокуратури, яке виконає ВАТ «Фінпорт Текнолоджіс Інк.».

Акціонерами «Фінпорт Текнолоджіс Інк.» є Зіновій Козицький - 42,7% - відомий львівський бізнесмен у сфері нафтогазовидобування («Укрнафтогазінвест»), вихідці з Донецька Ольга Петренко - 18% і Юрій Петренко - 24,8%.

Ще 0,92 грн заплатять за розвиток і розширення функціоналу в ЄССА - Єдиної системи статистики та аналізу роботи органів прокуратури України. Підрядником є ТОВ «Летограф ІТ Консалтинг та Послуги Україна». Власниками фірми є Гліб Лукін, свого часу громадянин Росії, а також болгарська компанія «Ніке Топ 906».

Нагадаємо, що генпрокурора Віталія Ярему неодноразово звинувачували в затягуванні розслідування злочинів команди екс-президента Віктора Януковича.

Раніше depo.ua повідомляв, що в результаті тендеру 1 грудня автопідприємством господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабміну було укладено низку угод на постачання автомобільних шин на 252 тис. грн для Mercedes.