Савченко отримала першу депутатську зарплату

Верховна Рада нарахувала народному депутату від фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Надії Савченко першу депутатську зарплату - 15 591 гривню за червень
Depo.Гроші
6 липня 2016 15:24
ФОТО: depo.ua

Про це сказано у відповіді апарату Ради, передає depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Савченко отримала депутатські повноваження на першому, урочистому засіданні Ради восьмого скликання 27 листопада 2014 року, хоча в той момент була арештована на Росії, на засіданні була продемонстрована підписана нею письмова присяга.

Уперше після звільнення з тюремного ув'язнення на Росії шляхом помилування і повернення в Україну Савченко прийшла на роботу в Раду 31 травня поточного року, а 1 червня вперше була присутня на засіданні комітету з питань національної безпеки і оборони.

Підставою для нарахування депутатам Ради зарплати є табель обліку робочого часу.

"Згідно з табелями обліку відпрацьованого часу народними депутатами - членами комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, наданим цим комітетом, з 27 листопада 2014 по 31 травня 2016 народному депутату України Савченко Н.В. не вказано жодного робочого дня", - йдеться у відповіді апарату парламенту.

Відповідно, до червня парламент не нараховував Савченко зарплату, а нараховані 15 591 гривня за червень - це її перша зарплата в Раді.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.