Саудівська Аравія підняла ціни на нафту

Державна нафтова компанія Саудівської Аравії Saudi Aramco підняла ціни на сорти нафти, що видобуваються в країні, для країн Азії і США
Depo.Гроші
6 червня 2016 07:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє агентство Bloomberg, Saudi Aramco прийняла рішення підвищити відпускні ціни для країн Азії практично на всі сорти своєї нафти за винятком Extra Light. В результаті вартість Arab Light приблизно на 60 центів буде перевищувати вартість еталонних для Близького Сходу сортів Oman і Dubai, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Компанія також підняла ціни для американських покупців. Вартість Arab Light для США піднялася на 20 центів і тепер на 55 дорожче регіонального рівня.

Представник консалтингової компанії Qamar Energy Робін Міллс заявив, що Саудівська Аравія намагається грати на підвищення, враховуючи той факт, що Китай демонструє стійкий попит на нафту.

Цю ж позицію підтвердив і міністр енергетики Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх, який одночасно є керівником Saudi Aramco. За його словами, попит залишається стабільним, а запаси нафти у країн, які не є членами ОПЕК, скорочуються. У самому картелі вважають, що глобальний попит на нафту в цьому році виросте на 1,2 млн барелів на день.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.