Samsung теж прогнувся під нові вимоги та переносить сервери в Росію

Південнокорейський виробник електроніки Samsung переводить в Росію персональні дані росіян, щоб відповідати вимогам законодавства
Depo.Гроші
11 червня 2015 06:23
ФОТО: depo.ua

Samsung розмістить їх у московському дата-центрі компанії DataPro, що належить членам сім'ї колишнього президента "Роснефти" Сергія Богданчикова, передає depo.ua з посиланням на "Ведомости".

Про це виданню розповіли два джерела, близькі до однієї сторони угоди, і людина, знайома з менеджерами іншої компанії.

Samsung зараз переносить в Росію персональні дані клієнтів з їх облікових записів і додатків для смартфонів Samsung, знає джерело в керівництві компанії.

Остаточно нові правила зберігання даних росіян поки не затверджені, однак джерело видання в керівництві Samsung повідомило, що в компанії готуються до вступу в силу "найстрогішої інтерпретації".

Глава російського відділення китайської Lenovo Гліб Мішин заявив виданню, що в компанії почали перенесення даних ще в лютому і майже завершили його. Lenovo буде зберігати дані на власних серверах в Росії. За словами Мішина, перенесення обійшлося в $50 тисяч.

Гендиректор російського представництва виробника комп'ютерів і мобільних пристроїв Acer Денис Кутніков розповів виданню, що поки немає розуміння про наявність персональних даних в тій інформації, яку передають користувачі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про намір підкоритися вимогам російської влади компаній eBay, Booking.com, Google і AliExpress.

У липні минулого року президент Володимир Путін підписав закон, що вимагає зберігання персональних даних російських громадян виключно на серверах в Росії. Нові правила повинні набути чинності у вересні цього року.

 

Мітки: samsung, Росія