Саакашвілі звинуватив Яценюка і Ко в причетності до схем на ОПЗ

До корупційних схем на Одеському припортовому заводі причетне оточення екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка
Depo.Гроші
14 липня 2016 18:33
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, передає depo.ua.

Зокрема він говорить про затриманих НАБУ замдиректора ОПЗ Щурикові та першого зампреда правління "Нафтогазу" Переломі. Останнього призначав Яценюк.

"Після Майдану заводом заволоділа група шахраїв, це був пан Перелома, який був головою наглядової ради, та пан Щурик, який був першим заступником директора цього заводу. У результаті державі і людям завдано багатомільярдних збитків у гривнях, і сотні мільйонів доларів, за багато років, за останні роки, прямої крадіжки грошей, неправильних контрактів, відкатів. Сьогодні НАБУ затримало Перелому і Щурикова, чим підтвердило все те, що я говорив", -  заявив він.

Саакашвілі переконаний, що "суд їх зараз випустить під заставу, але справа вже почалася, і її не зможуть зупинити.

"Перелома був одночасно заступником глави "Нафтогазу", він був сюди призначений особистим розпорядженням прем'єр-міністра Яценюка, він був бізнес-партнером Мартиненка і Жванії, і він би не зміг провести цю комбінацію з газом, якщо б він паралельно не працював у відомстві, пов'язаному з газом і нафтою, і одночасно не був головою наглядової ради цього підприємства. Тобто ті, хто заздалегідь його сюди призначав, а призначив його сюди прем'єр-міністр Яценюк, прекрасно знали, навіщо його сюди надсилали", -  сказав Саакашвілі.

Водночас, він називає Щурика і Перелому підставними особами.

"Вони ніхто, вони просто підставні особи, Щурик до цього взагалі десь в казино працював, по-моєму. Він тут опинився тому, що однозначно вони були пов'язані, і ці всі доходи йшли в їх парламентську групу, це група Іванчука і Мартиненко, і однозначно це все було пов'язано з прем'єр-міністром Яценюком", - пояснив Саакашвілі.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.