Саакашвілі: Керівництво "Укрспирту" вкрало майже 180 млрд гривень

Корупційні схеми на державних підприємствах завдали за рік збитки бюджету країни на 100 млрд гривень
Depo.Гроші
12 червня 2015 20:30
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам під час брифінгу в Києві повідомив голова Наглядової ради реформ державних підприємств Міхайло Саакашвілі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На наших очах після Майдану директори цих підприємств (підприємств, які планується приватизувати. - ред.) вкрали 100 млрд гривень, замість того, щоб принести. І ми говоримо сьогодні про припинення цього масового грабунку України", - сказав Саакашвілі.

Також голова Наглядової ради відзначив, що на сотні мільярдів гривень були виявлені розкрадання за роки роботи ДП "Укрспирт".

"Укрспирт. Там очевидна історія. Директора цього підприємства все вкрали близько 125 - 180 млрд тільки на Укрспирті. Це ті гроші, які прямо серед білого дня дістають з кишень українців", - пояснив Саакашвілі.

Нагадаємо, що Мінагропрод продасть "Укрспирт" по частинах, щоб покласти край монополії концерну.

Нарикінці травня міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко повідомив, що в міністерстві створено кілька робочих груп із питання конкурсного продажу "Укрспирту". Він не уточнив можливі терміни проведення приватизації концерну, проте, за оцінками міністерства, від продажу "Укрспирту" держава зможе заробити до $300 млн