Саакашвілі: економіка України наблизилася до Габона

Глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив, що Україна за рівнем життя наблизилася до Габонської Республіки в Африці
Depo.Гроші
12 вересня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі Шустер Live на каналі 1+1.

Саакашвілі зазначив, що згідно з останніми даними міжнародних досліджень, в Україні за останні півтора року ВВП скоротилося на 115 млрд.

"ВВП України скоротилося зі 184 мільярдів доларів до 115 мільярдів. Тобто ми на душу населення швидко наблизилися до рівня Габону", - заявив він.

Крім того, за словами Саакашвілі, при діючій владі сильно збільшився рівень тіньової економіки.

Політик вважає, що зараз розвиток української економіки дуже повільний і єдиний спосіб припинення її швидкого занепаду це проведення радикальних реформ.

"Якщо Україна розвиватиметься двома-трьома відсотками на рік, ми дійдемо до рівня 2013 року, року Януковича останнього, ми дійдемо до цього рівня десь через 15 років. Через 15 років, якщо не буде радикальних реформ в країні", - заявив Саакашвілі.

Нагадаємо, на цьому тижні директор МВФ Кристин Лагард заявила, що Україна досягла серйозних успіхів. "Мушу визнати, я надзвичайно вражена прогресом, якого ви досягли за останні кілька місяці. Як я казала раніше, Україна здивувала світ. Досягти того, чого досягнули ви за такий короткий проміжок часу, це без перебільшень, вражає. Економіка, яка подає знаки подолання кризи - це важливий внесок вашої роботи, таланту вашої команди", - зазначила вона.