З завтрашнього дня Міненерго зупиняє свої підприємства в зоні АТО

Міністерство вугільної промисловості України доручило з 28 листопада 2014 року припинити діяльність державних підприємств, що належать до сфери управління Міненерго, які знаходяться в зоні АТО
Depo.Гроші
27 листопада 2014 18:56
ФОТО: depo.ua
З завтрашнього дня Міненерго зупиняє свої підприємства в зоні АТО
З завтрашнього дня Міненерго зупиняє свої підприємства в зоні АТО

Про це йдеться в наказі міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана №841 від 25 листопада 2014 року, передає ДеПо з посиланням на прес-службу Міненерго.

«На виконання указу Президента України № 875 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 4 листопада 2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій і Луганській областях» від 14 листопада 2014 року наказую: з 28 листопада 2014 року припинити виробничу та фінансово-господарську діяльність державних підприємств, установ, організацій та об'єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, у відношенні яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, які знаходяться в зоні здійснення антитерористичної операції», - йдеться в повідомленні.

Також Продан доручив керівникам підприємств до 28 листопада надати пропозиції щодо переміщення підприємств з окупованих населених пунктів на території, що знаходяться під контролем української влади.

Нагадаємо, раніше «Укрпошта» заявила, що з 27 листопада зупиняє прийом і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, що не контролюються українською владою. Також про припинення роботи на окупованих бойовиками землях заявила «Укрзалізниця».

У свою чергу Національний банк повідомив, що банкомати і POS-термінали повинні бути відключені в зоні АТО.