S&P понизило рейтинг Греції і прогнозує подальше падіння економіки

Рейтингове агентство Standard&Рoor's знизило довгостроковий кредитний рейтинг Греції в іноземній валюті з "B-" до "CCC+" із "негативним" прогнозом
Depo.Гроші
15 квітня 2015 22:28
ФОТО: depo.ua

Про це говориться в релізі агентства, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

На думку експертів S&P, платоспроможність країни дуже сильно залежить від хороших умов у бізнесі, фінансовій сфері та економіці: "На наш погляд, ці умови погіршилися через невизначеність, що виникла унаслідок тривалих переговорів між грецьким урядом і офіційними кредиторами".

У S&P вважають, що прогноз на рік зі зростання економіки Греції є дуже невизначеним: "За нашими оцінками, грецька економіка скоротилася майже на 1% за останні шість місяців, незважаючи на слабкий євро і низькі ціни на нафту. На наш погляд, економічні перспективи країни можуть ще сильніше погіршитися, якщо переговори між Грецією та її кредиторами незабаром не завершаться".

Крім того, короткостроковий рейтинг в іноземній і національній валюті знижений з "В" до рівня "С" (можливості емітента щодо погашення даного боргового зобов'язання обмежені і залежать від наявності сприятливих економічних умов).

Нагадаємо, за даними деяких европейських ЗМІ, Євросоюз імовірно не надасть кредитний транш для оздоровлення економіки Греції до кінця квітня 2015 року, як було заплановано раніше.

Мітки: Standard&Рoor's