S&P погіршило прогноз падіння економіки Росії

Міжнародне рейтингове агентство Standard & poor's очікує падіння економіки Росії у 2016 році на 1,3%, тоді як раніше прогнозувало 0,3% зростання ВВП, йдеться в повідомленні агентства
Depo.Гроші
26 лютого 2016 11:31
ФОТО: depo.ua

S&P погіршило прогноз по зростанню ВВП Росії на наступний, 2017 рік - до 1% з 1,8%, передає depo.ua з посиланням на DT.ua.

Агентство відзначає, що погіршення прогнозу пов'язане зі зниженням цін на нафту і газ, а також метали, яке не обіцяє Росії ніякого відновлення економіки в цьому році.

"Ми очікуємо, що обсяги імпорту скоротяться на 6,5% у 2016 році. У той же час, незважаючи на більш конкурентноспроможну валюту, ми очікуємо, що зростання обсягів російського експорту знизиться в цьому році, враховуючи, що вуглеводні і метали становлять велику частину експорту, а світовий попит залишається низьким", - йдеться в повідомленні.

 Раніше економічний прогноз для Росії знизили інші головні рейтингові агентства.

Fitch вважає, що реальний ВВП Росії в поточному році впаде на 1%, раніше воно чекало його зростання на 0,5%.

Moody's погіршило прогноз падіння економіки країни в 2016 році до 1,5%, що очікувалися раніше до 2,5%. Видання The Economist раніше писало, що російська економічна криза переростає з гострої в хронічну.

МВФ прогнозує Росії скорочення економіки ще на 1% в цьому році.

Російські чиновники почали похмурі розмови про "нову реальність", визнаючи, що їхня орієнтована на експорт енергоносіїв модель економіки себе вичерпала. 

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.