З нового року всі незаконні МАФи в столиці будуть демонтовані - КМДА

Київська влада здійснила інвентаризацію всіх МАФів у місті з метою визначити їхню загальну кількість
Depo.Гроші
24 грудня 2014 11:41
ФОТО: depo.ua
З нового року всі незаконні МАФи в столиці будуть демонтовані - КМДА
З нового року всі незаконні МАФи в столиці будуть демонтовані - КМДА

Як повідомляється на сайті КМДА, число МАФів у Києві коливається від 12 до 15 тисяч в залежності від методики підрахунку, передає УНІАН.

Як повідомляється, КП «Київблагоустрій» протягом року демонтували більше тисячі нелегальних МАФів, ще близько 800 таких споруд демонтовано районними державними адміністраціями у м. Києві. Практично завершено демонтаж МАФів у двадцятиметрової зоні навколо виходів з метро та підземних переходів. З 400 тимчасових споруд, які належало демонтувати, залишилося тільки 6 (головним чином, біля метро «Політехнічний інститут»).

В першу чергу демонтажу підлягають МАФи, встановлені останнім часом, а саме - після 2013 року. Але, незважаючи на роботу, яка ведеться в цьому напрямку, кожен день у столиці з'являються 4-5 незаконних кіосків.

Наразі вдалося зупинити корупцію в роботі міської інспекції з благоустрою. Встановлено всі типові корупційні схеми. Наприклад, інспектор вивішує на МАФ розпорядження про демонтаж у зв'язку з порушенням правил благоустрою. Підприємець дзвонить за вказаним номером і отримує пропозицію відстрочити знесення об'єкта за певну суму. За фактом же, демонтаж цього МАФу взагалі не планувався. Вся інформація про подібні порушення збирається Департаментом благоустрою.

Крім того, за словами директора Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Дмитра Білоцерківця, зараз Департамент почав проводити співбесіди з кандидатами на посади інспекторів з благоустрою. Основний контингент - активна молодь, яка готова допомагати місту. Інформація про набір інспекторів поширюється через соціальні мережі.

 

 

Мітки: Киев, КГГА, МАФ