З 1 березня жетони у київському метро поміняють колір

З 1 березня в Київському метрополітені блакитні жетони не використовуватимуться для оплати проїзду
Depo.Гроші
26 лютого 2015 16:12
ФОТО: depo.ua
З 1 березня жетони у київському метро поміняють колір
З 1 березня жетони у київському метро поміняють колір

Згідно з розпорядженням КМДА № 66 від 30 січня 2015 року, з 1 березня жетони блакитного кольору виводяться з обігу і не будуть прийматися у турнікетах, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КП «Київський метрополітен».

Проїзд здійснюватиметься виключно за зеленим жетонами.

«Протягом березня пасажири зможуть обміняти блакитні жетони на зелені у відповідному співвідношенні 2 до 1. Для того, щоб не було черг до 20 штук їх можна обміняти у будь-якій касі на всіх станціях метрополітену. Більша кількість буде прийматися в касі станції метро «Майдан Незалежності», - йдеться у повідомленні.

Також у метрополітені відзначили, що з 1 квітня жетони старого зразка (блакитні) обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Нагадаємо, КМДА надала пасажирам київського комунального транспорту можливість протягом лютого здійснювати проїзд у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці за раніше придбаними за попередньою вартостю жетонами і разовими квитками старого зразка без доплати.

Як повідомляв depo.ua, нові тарифи на перевезення пасажирів у міському громадському транспорті почали діяти з суботи, 7 лютого 2015 року. Згідно з документом, вартість однієї поїздки на автобусі, трамваї, тролейбусі або фунікулері складає 3 гривні. Вартість разового квитка на перевезення міською електричкою, яка працює у звичайному режимі руху, встановлена у розмірі 4 гривень. Вартість поїздки в метрополітені (без використання пластикової безконтактної картки) складає 4 гривні.