З 1 березня в Києві діють тільки нові квитки - «Київпастранс»

У Києві з 1 березня 2015 року дійсними для оплати за проїзд у міському громадському транспорті вважаються тільки квитки нового зразка
Depo.Гроші
27 лютого 2015 12:20
ФОТО: depo.ua
З 1 березня в Києві діють тільки нові квитки - «Київпастранс»
З 1 березня в Києві діють тільки нові квитки - «Київпастранс»

Про це нагадує прес-служба «Київпастрансу», передає depo.ua.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації, з 7 лютого 2015 року встановлено тариф за одну поїздку на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху:

- автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері - три гривні;

- міській електричці - чотири гривні.

«Київпастранс» звертає увагу, що протягом березня 2015 року пасажирам надається право обміняти раніше придбані разові квитки старого зразка на нові пропорційно встановленому розміру тарифу або з відповідною доплатою.

Обмін разових квитків старого зразка на нові здійснюватиметься в центральній касі Служби організації збору та обліку виручки КП «Київпастранс» за адресою: м.Київ, вул. Казимира Малевича, 127 (вул. Боженка, 127).

Телефони для довідок з обміну квитків: 528-77-13, 528-30-11.

Починаючи з 1 квітня 2015 року раніше придбані разові квитки старого зразка обміну не підлягають і кошти за них не повертаються.

Як повідомляв depo.ua, також з 1 березня в Київському метрополітені блакитні жетони не використовуватимуться для оплати проїзду.