Розенко розповів, коли можуть забрати субсидію

Віце-прем’єр з питань соціальної політики Павло Розенко доручив головам ОДА не допускати неправомірне позбавлення людей субсидій органами соцзахисту населення
Depo.Гроші
21 жовтня 2016 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час селекторної наради щодо стану проходження опалювального сезону 2016 – 2017 років, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу уряду.

"Сьогодні надзвичайно гостро постало питання позбавлення субсидій за надання недостовірних даних. Факти надання недостовірних даних, безумовно, є. Але я звертаю вашу увагу на те, що будь-яке позбавлення людини субсидії має відбуватися публічно, на засіданнях комісій із залученням – обов’язково – субсидіантів і заявників", – сказав він.

За словами Розенка, неприпустимо, коли у нужденних людей забирають субсидії і вимагають відшкодування. Він розповів, що минулого тижня чиновники намагалися позбавити субсидії родину з двома інвалідами І і ІІ групи.

"Вони продали житло і купили менше. І на підставі якогось акту якоїсь інспекції про неправомірність призначення субсидії за здійснення покупки вартістю більше 50 тисяч гривень, їх позбавили субсидії і вимагали повернути 10 тисяч гривень. Добре, що ми про це дізналися і повернули цю ситуацію назад", – розповів віце-прем’єр.
"Я наголошую, що будь-яке позбавлення людини субсидії – це форс-мажор, це надзвичайна ситуація", – додав він.

Нагадаємо, що Розенко у п'ятницю також заявив, що вже біля 6 млн сімей отримали субсидії і очікується отримання ще 2,5 млн.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.