Розенко перевіряє, чи виділяли 60 млрд "лівих" соцвиплат

Віце-прем'єр Павло Розенко доручив Мінфіну, Міністерству соціальної політики та Пенсійному фонду відзвітувати про результати верифікації соціальних виплат

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбук", передає depo.ua.

"Кілька днів тому в ЗМІ було поширено "сенсаційну" заяву про 60 млрд соціальних виплат, які нібито незаконно виплачуються з державного бюджету. Цифра "незаконних соцвиплат" вразила навіть мене, особливо якщо взяти до уваги те, що загалом на всі соцвиплати з держбюджету цього року виділено близько 45 млрд грн. Проте озвучена інформація свідчить або про переконливий масштаб незаконних соціальних виплат у Україні, або про недостовірність цих цифр і відверте маніпулювання вказаними фактами чиновниками різних рівнів", - написав П.Розенко на своїй сторінці у Фейсбук у середу.

Для з'ясування ситуації, як зазначив віце-прем'єр, він підписав окреме доручення Міністерству фінансів, Мінсоцполітики та Пенсійному фонду щодо надання йому наявних в цих органах фактів зловживань під час призначення і виплат пенсій та соцдопомог в Україні.

"Хотілося б знати, як ці державні органи влади в межах своєї компетенції здійснюють заходи з припинення таких незаконних дій? З’ясуємо. З кожною озвученою цифрою, з кожним оприлюдненим фактом незаконних виплат. Регулярно інформуватиму про стан вказаної роботи", - заявив Розенко.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів ухвалив рішення внести на розгляд Верховної Ради два законопроекти для підвищення соціальних стандартів.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }