Розенко: до кінця року субсидії отримають 3,5 млн українців

У Мінсоцполітики розраховують, що субсидію з житлово-комунальних послуг після вдосконалення системи її оформлення отримуватимуть як мінімум удівічі більше українських сімей
Depo.Гроші
10 липня 2015 15:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив глава відомства Павло Розенко на брифінгу в п'ятницю в Києві, передає depo.ua.

Він нагадав, що під час прийняття держбюджету Кабінет міністрів розраховував, що до кінця року до системи субсидій буде залучено 3-3,5 млн українських сімей, для цього в держбюджеті було закладено 24,5 млрд грн.

"На сьогодні можу сказати, що за тими темпами оформлення субсидій, які ми бачимо, ми виходимо на ці ж цифри", - стверджує Розенко.

За його словами, наразі субсидію вже отримують 1,5 млн сімей, і на оформленні та переоформленні перебувають документи ще 2,2 млн сімей.

Міністр нагадав, що в 2014 році субсидію отримували 374 тисячі сімей.

Він також нагадав, що Кабмін вніс зміни до порядку оформлення субсидій.

Зокрема, згідно з новим порядком, який буде опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" у суботу, скасовано норму про декларування сукупного доходу сім'ї.

За словами Розенка, ці суми самостійно визначатимуть місцеві органи влади через Пенсійний фонд і Державну фіскальну службу.

Відповідно, відпадає норма про стягнення штрафу за хибно вказані прибутки в подвійному розмірі.

Раніше Розенко повідомив, що уряд вирішив скасувати норму про обов'язкове зазначення в декларації для отримання субсидій суму доходів за останній рік.

Інші новини читайте в рубриці Гроші.depo.ua