Російські бренди продовжують тікати з України

У 2015 році Україна можуть покинути ще два-три російських бренду fashion-рітейлу
Depo.Гроші
17 грудня 2014 17:44
ФОТО: depo.ua
Російські бренди продовжують тікати з України
Російські бренди продовжують тікати з України

Такий прогноз ДеПо озвучила директор департаменту торговельної нерухомості Colliers України Наталія Кравець.

«Російських брендів у нас зараз близько 10-12. Вони завжди займали активну позицію в Україні і були великими орендарями торгових площ. Цього року вони відзначили різке зниження товарообігу. І не тільки через політичної та економічної ситуації, а також через бойкот російських товарів», - розповідає Наталія Кравець.

За її словами, сьогодні російських продавців одягу та аксесуарів умовно можна розділити на три групи. Перші планують йти з ринку. Другі - скорочують кількість магазинів майже вдвічі. Треті - заморозили свій розвиток і зайняли вичікувальну позицію.

«Поки що ніхто з російських fashion-рітейлу не оголосив про те, що йде з нашого ринку. Але я думаю, що це відбудеться в 2015 році. Два-три бренди можуть піти, дуже висока вірогідність цього», - прогнозує Кравець.

До третьої групи продавців, які відмовилися від ідеї відкриття нових магазинів, але не хочуть покидати український ринок, експерт віднесла такі бренди, як «Спортмастер» і O'stin.

«Вони розуміють, що ринок України для них дуже перспективний і у них тут вже відкрито багато магазинів. Тому вони для себе вирішили поставити питання розширення мережі своїх магазинів на паузу і постаратися не закривати вже діючі торговельні точки», - повідомляє Кравець.