Росіяни продають газету кримських «регіоналів» за 8 млн

Російська компанія, що спеціалізується на продажі готового бізнесу Санкт-Петербурга і Москви, продає кримський медіа-ресурс - тижневик «Республика», який був друкованим органом місцевих «регіоналів»
Depo.Гроші
29 жовтня 2014 10:23
ФОТО: depo.ua
Росіяни продають газету кримських «регіоналів» за 8 млн
Росіяни продають газету кримських «регіоналів» за 8 млн

Про це йдеться в оголошенні, що публіковане на сайті компанії, передає ДеПо.

«Вигідна пропозиція про продаж/оренду готового бізнесу - ЩОТИЖНЕВА ГАЗЕТА. Медіа-ресурс продається або здається в оренду з корпоративним правом на користування ТМ», - зазначено в оголошенні.

Покупцеві тижневик пропонується за 8 млн рублів, орендарю - за 900 тис. руб. на місяць.

В описі пропозиції сказано: «Бізнес створювався з 2011 року і на сьогодні займає приміщення в 3 поверхи, 140 кв. м - це прес-центр 60 кв. м, 3 кабінети 25 і 30 кв. м. Газета орієнтована на максимально широке коло читачів. Переваги - доступна ціна, повнокольоровий друк, теми статей цікаві масовому читачу, проста і легка мова текстів (жовта преса). Медіа-ресурс здається в оренду з корпоративним правом на користування ТМ, з готовою командою, яка працює на своєму обладнанні, налагодженою роботою і всіма інтернет-ресурсами. <...> Охоплення аудиторії більше 300 тисяч осіб. Команда готова як працювати і розвивати цей тижневик, так і організувати та розкрутити нове друковане видання».

«Республика» була створена при кримському прем'єрі Василі Джарти, її пов'язували з ім'ям його першого зама Павлом Бурлаковим. За часів прем'єрства Анатолія Могильова газета продовжувала співати оди місцевій владі. У ЗМІ неодноразово повідомлялося про те, що чиновників на місцях примушували виконувати певний план з оформлення передплати.

На початку червня газета припинила своє існування. За три з лишком роки було випущено 154 номерів тижневика.