Росія «пробачила» борги жителів Севастополя перед українськими банками

Борги жителів Севастополя перед українськими банками Федеральна служба судових приставів (ФССП) має намір стягнути на користь Фонду захисту вкладників
Depo.Гроші
28 жовтня 2014 17:19
ФОТО: depo.ua
Росія «пробачила» борги жителів Севастополя перед українськими банками
Росія «пробачила» борги жителів Севастополя перед українськими банками

Як повідомив сьогодні журналістам заступник начальника севастопольського управління ФССП Євген Новіков, нині на виконанні перебуває близько 4 тисяч проваджень на суму понад 3 млрд рублів, передає ДеПо з посиланням на ТАСС.

«Готуються судові рішення щодо стягнень у регресному порядку за договорами, за якими банки мали право стягувати кредиторську заборгованість», - уточнив Новіков.

Договори потрапили у розпорядження Фонду захисту вкладників у результаті арешту майна севастопольських філій п'яти українських банків, що відмовилися повертати вклади кримчанам. Арешт був проведений ФССП за позовом прокуратури.

«Ми заарештували всі приміщення, банкомати, готівку, а також копії кредитних договорів, під забезпечення зобов'язань за якими були закладені транспортні засоби та нерухомість. Громадянам заборонили перереєструвати це майно», - додав Новіков.

За його словами, на сьогодні ще немає рішення суду про стягнення коштів з українських банків.

Видання зазначає, що Фонд захисту вкладників (структура Агентства зі страхування вкладів) вже виплатив 22 млрд рублів більш ніж 200 тисячам вкладників, «постраждалим від дій 40 українських банків у Криму».