Російський МТС хоче заховатися в Україні за британським брендом

Російський мобільний оператор МТС домовляється про використання британського бренду Vodafone для свого дочірнього підприємства в Україні
Depo.Гроші
11 вересня 2015 14:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланянм на "Ведомости".

За даними видання, представники МТС вчора відмовилися коментувати переговори з Vodafone. А от представник Vodafone Бен Пэдован підтвердив, що обидві компанії знаходяться в стадії попередніх переговорів про партнерство в Україні, відмовившись розкривати деталі переговорів.

Про те, що МТС веде переговори з великими міжнародними телекомунікаційними операторами щодо купівлі прав використання їх брендів в Україні, стало відомо в липні 2015 року. Тоді джерела розповідали, що компанія побоюється спроб тиску української влади на свій бізнес і сподівається, що ребрендинг зробить зв'язок "МТС-Україна" з російською МТС менш очевидним. Оператор також проводив переговори про використання бренду групи Virgin.

Раніше, щоб дистанціювати український бізнес від російського, МТС змінила схему володіння українською "дочкою": тепер вона належить материнській компанії через нідерландську Preludium B. V. і люксембурзьку Allegretto Holding.

МТС і Vodafone ще в 2008 р. уклали "ексклюзивну стратегічну неакціонерну угоду": домовилися обмінюватися маркетинговим і технологічним досвідом, спільно закуповувати обладнання.

Більше новин економіки читайте в рубриці Гроші.depo.ua.