Російський держбанк відмовився фінансувати українську "дочку" "Промінвестбанк"

Українській "дочці" російської держкорпорації "Внешэкономбанк" (ВЕБ) – "Промінвестбанку" - знову не перерахували обіцяний платіж
Depo.Гроші
28 січня 2016 13:01
ФОТО: depo.ua

Голова правління "Промінвестбанку" Віктор Башкіров отримав у Москві відмову в наданні коштів для збільшення капіталу банку на 1 млрд грн, внаслідок чого подальше існування української "дочки" російського держбанку ставиться під сумнів, передає depo.ua з посиланням на Forbes.

За інформацією видання, керівництво "Внешэкономбанка" прийняло рішення знову відкласти виділення коштів українській "дочці" на невизначений термін.

"Зараз йдеться про відставку голови правління ВЕБ Володимира Дмитрієва у зв'язку з величезною часткою неякісних активів, які він "напрацював" на баланс банку, виконуючи доручення уряду без адекватної оцінки ризиків. Він фінансував все, на що йому вказували, будучи впевненим, що і повертати кредити будуть так само, за вказівкою зверху", - заявило джерело видання.

Тепер Башкірову доведеться знову просити Національний банк України надати 1 млрд грн рефінасування, проте йому можуть відмовити, оскільки це зриває встановлений графік капіталізації.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші