Російський банк буде фінансувати будівництво української стіни

Група громадських активістів звернулася до Генеральної прокуратури України з вимогою перевірити діяльність екс-керівника "Укроборонпрому" Сергія Громова, що тривалий період часу обіймав цю посаду при режимі Януковича
Depo.Гроші
21 квітня 2015 19:43
ФОТО: depo.ua

На даний момент Громов, не пройшов люстрацію, йому не пред'явлені звинувачення в розкраданнях в «Укроборонпрому», він тимчасово є одним з топ менеджерів російського банку ВТБ в Україні, повідомляє Golos.ua.

Причиною обурення громадських активістів послужила інформація про те, що Сергій Громов від імені банку, яким керує, веде переговори з "Укроборонпромом" про готовність представити кредити, зокрема, на проект "Стіна".

"Він стільки років просидів на відкатах в "Укроборонпрому", причетний до скандалу з судном НУР M, незаконною торгівлею бронетехнікою. Він фактично був касиром "сім'ї" в "Оборонпромом". Сховався від люстрації в російському банку, а тепер він повертається? Хоче заробити на нинішніх проектах «Укроборонпромома»? До нього дуже багато питань за період його керівництва, відповіді на які ми сподіваємося отримати від ГПУ", - повідомив громадський діяч Сергій Малятко.

Нагадаємо, нещодавно Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив про відновлення робіт з інженерного зміцнення кордону з Росією. Основним виконавцем цього проекту є структури "Укроборонпрому".

Сергій Громов з 2012 року і до втечі Януковича (лютий 2014) очолював "Укроборонпром". Він входить в склади наглядових рад стратегічних українських оборонних підприємств ДАХК "Артем", ПАТ "Київський завод "Радар". На даний момент він один з керівників російського банку ВТБ в Україні.