Російські депутати падатимуть в ноги послам ЄС, щоб відмінили санкції

Послам країн ЄС на закритій зустрічі з головою комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексієм Пушковим запропонують обговорити питання скасування санкцій щодо російських політиків і бізнесменів
Depo.Гроші
21 квітня 2015 08:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє видання "Известия", передає depo.ua.

"Ми вирішили піти назустріч європейським колегам, оскільки вважаємо, що, особливо після Мінських угод, такий діалог може бути корисний, тому що напруженість у відносинах з Євросоюзом сьогодні зберігається" - сказав Пушков.

За його словами, в березні посли Євросоюзу були запрошені в Держдуму для обговорення відносин Росії і ЄС, проте на той момент вони від участі відмовилися.

Тепер за ініціативою керівника місії ЄС в Росії Вігаудаса Ушацкаса було запропоновано розглянути можливість закритої зустрічі між депутатами і послами країн ЄС, більшість з яких вже підтвердили свою участь.

Пушков не виключає, що одним із питань зустрічі стане перспектива скасування взаємних санкцій, які, на його думку, серйозно отруюють клімат стосунків між Росією і ЄС.

"Наприклад, у Франції бізнес цими санкціями незадоволений. Після того як було укладено Мінські угоди, політична атмосфера в деяких європейських столицях почала поліпшуватися" зазначив він.

"Це не стосується Лондона, Варшави" - додав Пушков.

Як зазначили в Держдумі, рішення про скасування санкцій приймають відповідні структури Євросоюзу, тому ніяких сенсацій на цій зустрічі не відбудеться, але посли так чи інакше впливають на прийняття цих рішень.