Російські чиновники знову "наїхали" на липецьку фабрику Roshen

У російському Липецьку прокуратура і Федеральна служба з нагляду у сфері природокористування виявили порушення екологічних вимог Росії в діяльності кондитерської фабрики Roshen
Depo.Гроші
2 березня 2016 17:31
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Липецької області, передає depo.ua.

Як зазначається у повідомленні, на території фабрики відходи після реконструкції корпусу одного з цехів складувалися безпосередньо на виробничому майданчику, що заборонено законом Росії "Про охорону навколишнього середовища".

"Зазначені порушення стали підставою для внесення подання на адресу директора акціонерного товариства. Стосовно начальника господарського відділу товариства прокурор порушив справу про адміністративне правопорушення за ст. 8.1 КоАП РФ (недотримання екологічних вимог при будівництві, капітальному ремонті, реконструкції, введенні в експлуатацію, експлуатації, виведення з експлуатації будівель, будов, споруд та інших об'єктів капітального будівництва)", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, раніше Федеральна податкова служба Росії висунула нові вимоги до Липецької фабриці Рошен - "дочці" української корпорації Roshen.  Зокрема, податківці направили фабриці вимогу про сплату податку, відповідну пеню, а також штраф і відсотки на загальну суму 374 млн 420 тис. 818,76 рубля.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.