Російське Міненерго сором'язливо видалило повідомлення про перекриття Україною газу для Криму

З сайту міністерства енергетики Росії зникло опубліковане напередодні повідомлення про обмеження поставок української електроенергії до Криму. У міністерстві запевнили, що розбираються в ситуації
Depo.Гроші
1 липня 2015 12:04
ФОТО: depo.ua

При спробі відкрити відповідну сторінку на сайті Міненерго з'являється повідомлення "Елемент не знайдено". При цьому кеш сторінки доступний в пошукових системах. Представник Міненерго сказав, що інформація уточнюється і нове повідомлення буде пізніше, передає depo.ua з посиланням на РБК.

Нагадаємо, напередодні на сайті міністерства з'явилося повідомлення, в якому йшлося про "скорочення з 0:00 1 липня погодинного планового графіка сальдо-перетікання "ОЕС України-Крим" до 0 МВт". У той же день на сайті уряду Севастополя було розміщено повідомлення про те, що "на підставі інформації, отриманої від "Об'єднаних електричних мереж України", з 0:00 1 липня "існує ймовірність віяльного або повного відключення електроенергії".

Вранці 1 липня "міністр палива та енергетики" Криму Сергій Єгоров спростував інформацію про скорочення поставок української електроенергії до Криму.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, в свою чергу, також спростувало обмеження поставок до Криму.

"Не припинялися поставки, ніяких обмежень немає. Поставки здійснюються в обсязі відповідно до договорів", - заявила 1 липня прес-секретар міністерства Анна Дудка.

 

Мітки: Газ, Крим, Росія