Росіяни збільшать контроль над українськими мобільними операторами

Російська група ВТБ оголосила про досягнення домовленості з російською Альфа-Груп щодо спільних інвестицій в компанію Turkcell
Depo.Гроші
7 листопада 2016 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в прес-релізі ВТБ, передає Depo.ua з посиланням на Liga.net.

"Справжня домовленість передбачає намір сторін здійснити інвестиції в турецьку телекомунікаційну компанію Turkcell в зв'язку з можливим збільшенням частки Альфа-Груп в операторі", - сказано в прес-релізі групи.

Деталі угоди не розкриваються, але у ВТБ відзначають, що участь в укладенні угоди відображає прагнення ВТБ ще більше диверсифікувати свої інвестиційний і кредитний портфелі - в цьому випадку за рахунок одного з безперечних лідерів у галузі телекомунікацій на швидко зростаючому і високоприбутковому турецькому ринку.

"На думку фахівців ВТБ, передбачувана угода може сприяти збільшенню валютних доходів компанії Turkcell і в перспективі надати додатковий позитивний вплив на її інвестиційну привабливість", - стверджують в прес-службі ВТБ.

На даний момент Альфа-Груп належить 13,2% акцій Turkcell.

У зв'язку з цим варто нагадати, що Turkcell в липні 2015 року викупила у групи СКМ Ріната Ахметова частку (44,96%) в Euroasia Telecommunications Holding BV (Нідерланди), якому, в свою чергу належить 100% ТОВ Астеліт (ТМ lifecell) - українського мобільного оператора.

Крім того, Альфа-груп належить 47,9% компанії VimpelCom, яка контролює оператора мобільного зв'язку компанію Київстар.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші