Росіяни шукають на смітнику недочавлені санкційні продукти

В мережі з'явилися фото, як в Росії жителі Бєлгорода і Смоленська на полігонах збирають вцілілі після процедури знищення продукти
Depo.Гроші
7 серпня 2015 20:11
ФОТО: depo.ua
Росіяни шукають на смітнику недочавлені санкційні продукти
Росіяни шукають на смітнику недочавлені санкційні продукти

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  сторінку телеканалу "Дождь" у "Фейсбуці" і регіональне видання Рабочий путь.

Жителі Смоленська мішками виносять з полігону біля села Високий Холм санкційні фрукти та овочі. За даними видання, полігон завалений санкційний помідорами і персиками, які користуються особливим попитом у місцевих жителів. За словами мешканців, знайти нормальні помідори неможливо, практично всі вони знищені, однак персики "цілком придатні для вживання".

Росіяни шукають серед сміття недочавлені санкційні продукти  - фото 1

Один з місцевих жителів зазначив, що з санкційних персиків "виходить відмінна горілка".

"Для її виготовлення навіть не знадобиться цукор, достатньо одних дріжджів", - зазначив чоловік.

Росіяни шукають серед сміття недочавлені санкційні продукти  - фото 2

Росіяни шукають серед сміття недочавлені санкційні продукти  - фото 3

Як повідомлялось, 6 серпня в Бєлгородській області бульдозерами розчавили близько 10 тонн "забороненого" імпортного сиру.  Загалом за день знищили 320 тонн продуктів.

На Заході російську продуктову істерію назвали гріхом, а саму Росію порівняли з Сомалі: бойовики спалювали продукцію іноземного походження, а терористи "Ісламської держави" чинили так з американською гуманітаркою.

Нагадаємо, минулого тижня Володимир Путін підписав указ про знищення на кордоні Росії заборонених до ввезення продуктів.

Утилізують 73 тонни персиків і нектаринів, затриманих на російсько-білоруському кордоні, 7 тонн сиру в Бєлгороді, дві фури помідорів у Смоленській області, 20 тонн сиру "Російський" виробництва Латвії, доставлених із Казахстану в Оренбург.

Читайте також: Святе російське їдлоборство в ФОТОЖАБАХ