Росіяни підрахували річні втрати від санкцій ЄС

Збитки Російської Федерації від санкцій Євросоюзу в 2015 році склали близько 25 млрд євро
Depo.Гроші
13 січня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

Таку заяву зробив перший заступник голови Мінекономрозвитку РФ Олексій Ліхачов, передає depo.ua з посиланням на "Прайм".

"За рік, що минув, – до 25 мільярдів євро для Росії, десь 1,5% ВВП мінус", - сказав він на Гайдарівському форумі.

У той же час, в російському відомстві стверджують, що ЄС втратив у результаті відповідних мір Росії майже в два рази більше – 50 млрд доларів.

Раніше журналісти агентства Bloomberg підрахували, що Російська Федерація зможе відносно безболісно існувати під санкціями Заходу ще приблизно рік.

Нагадаємо, що антиросійські санкції були введені після агресії РФ проти України: анексії Криму та розпалювання військового конфлікту в Донбасі.

ЄС наприкінці 2015 року продовжив антиросійські санкції ще на півроку. У свою чергу, США в грудні посилили санкційний тиск на Кремль, ввівши додаткові обмеження проти російських компаній, які працюють в окупованому Криму.

Незважаючи на деякі розбіжності серед членів ЄС, посилення російського фактора у сирійській громадянській війні та загальні дипломатичні ігри на тлі світової нестабільності, Захід залишився при думці, що санкції залишаться в силі до повного виконання Російською Федерацією Мінських угод.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.