Росіяни хочуть під приводом збитого літака відмовитися від "безнадійного" "Турецького потоку"

Скасувати "всі міждержавні контакти з Туреччиною до кращих часів" пропонує глава комітету Ради Федерації Росії з міжнародних справ Костянтин Косачов
Depo.Гроші
25 листопада 2015 08:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Комерсант".

"Не обмежуватися напівзаходами" запропонував і перший заступник голови думського комітету з міжнародних справ Леонід Калашников (КПРФ).

"Інакше на нас далі будуть у всьому світі плювати і не ставити ні в гріш, збивати літаки і знищувати громадян", - заявив депутат.

На його думку, Росії необхідно відкликати посла з Туреччини, заморозити дипломатичні відносини, припинити економічні - наприклад, "не розвивати і не хизуватися "Турецьким потоком".

Член Громадської палати Росії Павло Сичов вважає, запропоновані санкції по російській економіці не вдарять: "Все одно ні потоку ("Турецького потоку"- ред.) немає, нічого немає. Інакше ми завдамо собі політичний збиток заради грошей. Ну так, кілька доларів втратимо, або мільйонів, або мільярдів. Але вони потім повернуться". 

Нагадаємо, влітку 2015 року російський "Газпром" зупинив будівництво Східного маршруту "Південного коридору". Рішення було обумовлено тим, що Росія і Туреччина так і не підписали міжурядову угоду. До того ж Анкара погодилася обговорювати будівництво тільки однієї або двох ниток, у той час як "Південний коридор" будувався під чотири.

В свою чергу 13 листопада президент Росії заявив в інтерв'ю ЗМІ, що реалізація проекту будівництва газопроводу "Турецький потік" не втрачає динаміку, він повною мірою відповідає інтересам Росії і Туреччини, але на його опрацювання потрібен час. 

Читайте також: