Росія знову затримала 72 українських вагони з товарами для Казахстану і Киргизії

Частину затриманих вагонів відправили зміненим маршрутом, решта залишається на кордоні з Росією
Depo.Гроші
13 липня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Мінекономрозвитку.

Станом на ранок 13 липня 2016 року на кордоні України з Російською Федерацією затримано 72 залізничних вагони, які їхали до Казахстану та Киргизії. 13 із цих вагонів відправили зміненим маршрутом, інші 59 залишаються на українсько-російському кордоні. Про це повідомила прес-служба Мінекономрозвитку.

За неофіційною інформацією, станом на 13 липня на станції Орша-Західна (Республіка Білорусь) затримано близько 55 вагонів.

Також існують проблеми для українських вантажних автомобілів при перетині білорусько-російського кордону.

Станом на 9-00 13-го липня, за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки - Красноє знаходяться близько 50 українських транспортних засобів. За останню добу 5 українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні для перетину кордону.

Нагадаємо, 1 липня президент Росії Володимир Путін підписав указ про введення додаткових обмежень щодо транзиту українських товарів через територію Росії. Уведені обмеження щодо транзиту через територію Росії товарів походженням з України до Республіки Казахастан поширюються і на транзит в Киргизьку Республіку. Також введено повну заборону транзиту товарів, що підпадають під дію російського ембарго та на які у Росії застосовуються ставки ввізних митних зборів, відмінні від 0.

У відповідь на такі дії Росії Україна підготувала термінові заходи. Єврокомісар з питань розширення і політики добросусідства Йоханнес Хан закликав Росію скасувати транзитні обмеження щодо України.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.