Росія знизила ціну на газ для Вірменії

Росія знизить ціну на поставлений у Вірменію природний газ
Depo.Гроші
7 квітня 2016 20:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем'єр-міністр Вірменії Овік Абраамян, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Сьогодні ми обговорили зниження ціни на газ, рішення закріплене відповідними документами", - сказав Абраамян на брифінгу за підсумками переговорів з прем'єр-міністром Росії Дмитром Медведєвим в Єревані в четвер.

Як уточнив пізніше міністр енергетики і природних ресурсів Вірменії Левон Йоля, ціна за тисячу
кубометрів знижена на $15 - із $165 до $150.

"На кордоні газ буде коштувати $150 за тисячу кубометрів замість нинішніх $165. Ціна на газ для внутрішнього споживача буде визначена згодом", - сказав Йоля журналістам в четвер.

Сьогодні глава "Газпрому" Олексій Міллер і гендиректор "Газпром Вірменія" Вардан Арутюнян підписали доповнення до контракту між "Газпром експортом" і "Газпром Вірменія" на поставку природного газу в 2014-2018 роках.

Заступник голови Міненерго Росії Анатолій Яновський і міністр енергетики і природних ресурсів Вірменії Левон Еолян підписали протокол про внесення змін до міжурядової угоди про порядок формування цін при поставці природного газу до Вірменії від 2013 року. Вони також підписали протокол про внесення змін до міжурядової угоди про умови купівлі-продажу акцій та подальшої діяльності ЗАТ "АрмРосгазпром".

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.