Росія ввела "економічні санкції" проти Туреччини

Росія вводить посилений контроль за поставками продовольства з Туреччини і буде проводити додаткові перевірки на кордоні і на виробництві
Depo.Гроші
26 листопада 2015 10:27
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр сільського господарства Олександр Ткачов, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

Ткачов зазначив, що "уряд доручив Россільгоспнагляду поставити на посилений контроль поставки сільгосппродукції і продовольства з Туреччини, а також організувати додаткові перевірки на кордоні та в місцях виробництва безпосередньо в Турецькій Республіці".

Він пояснив, що останнім часом в міністерство "надходять відповідні звернення споживачів та галузевих союзів". Відомство вже поінформувало уряд про те, що 15% турецької сільгосппродукції, що постачається на Росію, не відповідає місцевим санітарним нормам.

Як пояснили в міністерстві сільського господарства, в даний час режим посиленого лабораторного контролю діє відносно двох турецьких підприємств. Ще для шести підприємств введений режим тимчасових обмежень.

За даними відомства, в 2014 році імпорт продовольства і сільгосппродукції з Туреччини на Росію склав 1,7 мільярда доларів, зберігшись на рівні попереднього року. При цьому в загальному обсязі російського імпорту продовольства на Туреччину припадає 4%.