Росія визнала загрозу українських санкцій і буде скаржитися в Брюссель

Міністр економічного розвитку Росії Олексій Улюкаєв не виключив надання підтримки компаніям, що підпали під українські санкції
Depo.Гроші
18 вересня 2015 11:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ТАСС.

"Надавати підтримку компаніям? Будемо залежно від стану, в якому вони будуть знаходитися", - сказав він.

Улюкаєв також заявив про намір підняти на майбутній тристоронній зустрічі в Брюсселі питання розширення санкцій проти Росії.

Відповідаючи на питання про те, чи має намір міністр обговорити питання українських санкцій в ході тристоронньої міністерської зустрічі Росії, України та Євросоюзу, що має відбутися в листопаді в Брюсселі, Улюкаєв сказав: "Так, будемо. Тому що це ще один з недружніх кроків української сторони. За останній рік було прийнято понад 40 нормативно-правових актів різного рівня, які спрямовані проти російських інвесторів і російських компаній, що погіршують умови їх роботи".

Він нагадав, що Росія вже підготувала пакет заходів щодо запровадження продовольчого ембарго у відношенні товарів України з 1 січня 2016 року, коли має набути чинності угода про асоціацію України і ЄС. "Будемо розглядати й інші варіанти", - сказав Улюкаєв.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, відкриваючи засідання уряду 16 вересня, заявив, що Україна готова до російського продуктового ембарго й готова відповісти на заборону українського імпорту до Росії.

Більше новин читайте на Гроші.depo.ua